Меню Закрити
Засновники

Благодійність

Засновниками нашого фонду є люди доброї волі, мета яких полягає у чітко організованій, максимально ефективній, адресній та законній благодійній допомозі військовим підрозділам та особам вимушених до переселення у воєнний час через російську агресію.

Основні завдання фонду

Залучення

Залучення як у країні так і за кордоном, які бажають надати допомогу військовим підрозділам та особам вимушених до переселення у воєнний час. Об’єднання засобів пожертвувань та їх цільове, максимально ефективне адресне застосування.

Облаштування

За погодженням з командуванням військових частин і підрозділів, що насамперед перебувають у воєнний час на передовій, сприяти забезпеченню відсутніми або доповнюваними засобами захисту, обмундируванням, технікою, транспортними засобами, продуктами харчування, медичними матеріалами, обладнанням та приладами, що не є зброєю.

Сприйняття

Сприяння в організації лікування та реабілітації як усередині країни, так і за кордоном військовослужбовців, які отримали поранення або каліцтва внаслідок бойових дій.

Надання

Надання допомоги військовослужбовцям та вимушеним переселенцям, які опинилися в критичній життєвій ситуації у вигляді забезпечення тимчасовим житлом, надання юридичної, психологічної, фінансової, матеріальної та іншої допомоги, не забороненої чинним законодавством України на благодійній основі.

Наш розрахунковий рахунок

Отримані кошти в першу чергу спрямовуються на купівлю засобів захисту, обмундирування, БПЛА, що мають особливе значення для ВСУ, і сприяння вимушеним переселенцям, які не мають можливості самозабезпечення.

Наш розрахунковий рахунок:

UA53 3052 9900 0002 6008 0418 09470 в АТ “Приватбанк” м. Чернівці МФО 305299

Щоб здійснити оплату з додатка Приват24 – зіскануйте даний код у додатку