Меню Закрити

Тимчасовий прихисток та працевлаштування за кордоном

Благодійний фонд не надає платних послуг!

Наша команда безоплатно сприяє у наданні тимчасового прихостку та сприяє працевлаштуванню за кордоном вимушеним переселенцям.

Забезпечує контроль за оформленням, виплатами заробітної плати та доставкою до місця роботи з України своїм транспортом.

Список країн

Бельгія

Польща

Нідерланди

Австрія

Німетчина

Актуальні вакансії

Теплиці з полуницею

Потрібні чоловіки, сімейні пари віком до 50 років з мотивацією та бажанням працювати. Робота по очищені та насаджені теплиць включаючи збір полуниці.

Виготовлення м'ясних виробів з птиці

Допомога при розділці птиці (спеціальні автоматичні виробничі лінії), фасування та упаковка готового продукту, поклейка етикеток, складання на палети упакованої продукції, а також фасування та упаковка вже готового м'ясного продукту.

Склад квітів

Зарплату виплачують щотижня. Графік роботи 5-6 днів на тиждень, по 8 - 9 годин на день.

Працівник на шоколадну фабрику

Потрібні співробітники на постійну роботу в велику міжнародну компанію, яка спеціалізується на виготовленні шоколадних виробів. На підприємстві створено цілий ряд додаткових зручностей для співробітників.

Склад автозапчастин

Праця, зі сканером і без сканера, на складі. Підтримка чистоти робочого місця. Не можна палити цигарки навіть на перерві; не можна користуватись телефоном під час роботи.

Виготовленням ковдр та подушок

Наповнити подушку пухом, далі прес автоматично спресовує пух після чого подушку потрібно передати далі по лінії швачкам. На фабриці працює 75% дівчат.

Виробництво низьковольтних джгутів проводів

Монтаж та в'язання провідників/кабелів, вставка проводів у роз'єми, вилки, намотування проводів, відповідне розкладання проводів на щитку за схемою, формування джгутів / установка та обмотка трубок, обрізання зайвих елементів.

Працівники складу

Комплектація замовлень, робота зі сканером, обслуговування навантажувачів. Робота на ногах, але у русі. Необхідні базові навички роботи зі сканером/планшетом/смартфоном.

Робота в ресторані

Суть роботи: допомога на кухні і в залі: нарізка, заготовки, посуд, гриль, суші, бар, офіціанти, пусодомийка, прибирання, виніс харчів в зал та інше.

Наша контактна інформація:

32302, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, Проспект Грушевського 46, офіс 1102

Email: fondvsu@ukr.net

Представництво в м. Кам’янець-Подільський
тел.:  +38 (097) 922 89 91

Представництво в м. Чернівці
тел.: +38 (067) 645 40 40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *